Světová královna v péči o pleť

Chemické látky, konzervační látky a hormony jsou dnes součástí každodenního života a mají zásadní dopad i na naši pleť.

Příběh Lindy Meredith

Linda Meredith pracuje v kosmetickém průmyslu více jak 40 let. V průběhu let pozorovala dramatické změny na pleti lidí a zabývala se příčinami těchto změn. Došla k závěru, že klíčovým faktorem je rostoucí toxicita prostředí, fenomén posledních šedesáti let.

Většina současných produktů není vytvořena tak, aby korespondovala se skutečnými potřebami pleti. Péče o pleť se ještě stále řeší podle typů pleti a neřeší tak specifické problémy dnešní pleti. Ano, typy pleti skutečně existují, ale chování pouze podle jejich rozlišování přestalo být pro péči o pleť vyhovující. Z tohoto důvodu bylo potřeba vyvinout nový koncept.

Koncept Lindy Meredith

Profesionální koncept péče od Lindy Meredith byl vytvořen tak, aby se vypořádal se skutečnými problémy pleti, nejen s druhy pleti, jak je známe podle definice.

Celá produktová řada byla vyvinuta tak, aby každý produkt podporoval rovnováhu pleti a řešil její individuální potřeby. Všichni známe, že se někdy cítíme unavení a to se projevuje na naší pleti, jiné dny objevíme suchá místečka nebo pnoucí pokožku, jindy se může objevit začervenání nebo jiná nerovnováha. Proměnlivost potřeb pleti se promítá do kosmetiky Linda Meredith. Každý produkt je založen na světově unikátní formuli a cílem každého produktu je uvádět pleť znovu do rovnováhy.

Prověřeno monarchií

Vysoká koncentrace aktivních ingrediencí v produktech Linda Meredith přináší okamžitě viditelný výsledek, vaši pleť přirozeně rozzáří a omladí a zastaví proces jejího stárnutí. Důkazem skvělého účinku těchto produktů je také klientela Lindy Meredith, mezi níž se řadí i mnoho světových celebrit a členů královské rodiny.