Informace k doručení

Zboží standardně odesíláme přes Českou poštu nebo Zásilkovnu po celé České republice i na Slovensko. Další lokality jsou pak otázkou individuální domluvy. Napište nám a něco vymyslíme.

Není-li čas ztrácet čas balením a přepravou, nabízíme možnost vyzvednout si zboží osobně v naší skromné provozovně. Vždy se prosím předem ohlaste, abychom se zrovna neminuli.

Na balení produktů si dáváme záležet. Kromě snahy o ochranu zboží před požkozením při dopravě nám jde i o ochranu přírody. Snažíme se tedy používat recyklovatelné materiály kde to jen jde.

Přijímané platby

Nejčastěji užívanou formou platby, kterou nabízíme, je platba kreditní kartou. Probíhá přes platební bránu PayPal a je nejrychlejší i zároveň nejbezpečnější formou platby.

Chcete-li využít hotovostní platby, tak i to je možné. Můžete takto platit buď při osobním odběru, nebo na dobírku při převzetí balíku od dopravce.

Mezi další přijímané formy platby patří i bankovní převod či přímé platby přes vaše online bankovnictví. Tyto transakce rovněž probíhají přes platební systém GoPay.