Neohodnoceno

Margaret Dabbs London Bunion Support R korektor vbočeného palce na pravou nohu

Rovnač vbočeného palce u nohou - pravý

Skladem (3 ks)
Kód: DAB7001R
1 090 Kč
Kategorie: Péče o nohy
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč
Balíme do recyklovaných materiálů
Na naší planetě nám záleží
Balíme do recyklovaných materiálů
Výhradní dovozce značek Margaret Dabbs London a Oro si Spello
Výhradní dovozce
značek Margaret Dabbs London a Oro si Spello pro ČR a SR

Margaret Dabbs London vyvinula vynikající podporu (ortézu) pro vbočený palec. Vbočený palec je deformace kosti na bázi palce u nohy, která způsobuje vychýlení palce a na vnější straně chodidla se objeví kostní boule. Může to být způsobeno řadou faktorů, včetně špatně padnoucí obuvi, příliš pružných kloubů nebo rodinné anamnézy tohoto stavu. Může způsobit nepohodlí, otok a bolest kolem kloubu, která se může zhoršit, pokud se neléčí.

Tato podpora vbočeného palce pomáhá zmírnit tlak na kloub palce nohy tím, že podporuje palec na noze a podporuje opětovné vyrovnání kloubu a pomáhá zpomalit vývoj vbočeného palce. Při pravidelném nošení se snižuje nepohodlí a obnovuje se sebevědomí.

  • Pomáhá zmírnit tlak na kloub palce nohy tím, že podepře palec u nohy
  • Pomáhá znovu vyrovnat palec u nohy do správné polohy a podporuje normální vyrovnání
  • Zpomaluje zhoršování vývoje vbočeného palce a udržovat kloub pohyblivý.

Použití:

Umístěte zesílenou dlahu na stranu chodidla a palec přímo přes krátký pásek. Přeložte krátký pásek přes palec ve směru zbývajících prstů a přetáhněte pásek na suchý zip kolem palce a na pomůcku.

Omotejte zbývající část pomůcky přes chodidlo a připevněte pásky na suchý zip.

Ujistěte se, že jsou všechny popruhy bezpečné. Upravte pomůcku do požadované polohy.

Korektor lze nosit na bosé noze v době relaxace (nejlépe na noc), aby se povzbudil kloub palce a znovu se srovnal do správné polohy. Zpočátku by se měl nosit po kratší dobu a měla by se prodlužovat doba používání. Měl by být fixován, aby zůstal pohodlný, a jakmile si prst zvykne na oporu, může být dále utažen, aby se podpořila pohyblivost kloubů a normální vyrovnání.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Britská média nazývají Margaret Dabbs královnou pedikúry"

Životní láskou a vášní Margaret Dabbs jsou krásné a dobře upravené nohy. Její recept na úspěch je založen na holistickém přístupu ke zdraví a kráse. Proslulá londýnská podiatrička, která v roce 1998 založila v Londýně svoji první pedikérskou kliniku, vytvořila ucelené kolekce produktů pro luxusní péči o nohy a ruce, ve které snoubí medicínskou efektivitu s luxusní kosmetikou. Značka Margaret Dabbs London se šíří v podstatě bez reklam, jen na základě referencí spokojených klientů.

Dnes je Margaret Dabbs světově proslulá, provozuje několik salónu nejen v Londýně, její koncept ošetření najdete v luxusních SPA nejlepších hotelů ve světě. Její velmi účinné produkty získávají jedno prestižní ocenění za druhým.

V roce 2019 získala prestižní ocenění CEW Achiever Award za mimořádný přínos v kosmetickém průmyslu – posunutí péče o ruce a nohy tam kam patří – do popředí kosmetiky.

Při předávání novoročních vyznamenání králem Karlem III. v roce 2023 byla jmenována důstojníkem Řádu britského impéria (OBE) za její podnikatelské schopnosti a práci v oblasti podiatrie a vytvoření zcela nové wellness kategorie pro nohy a ruce v rámci péče o o krásu a zdraví.
Fabulous Hand

Fabulous Feet

Fabulous Leg

PURE Hand and Feet (vegan)