Neohodnoceno

Margaret Dabbs London luxusní rukavice rukavice k noční masce na ruce

Objevte luxusní rukavice vyrobené z přírodních vláken, které jsou ideální pro použití během noční masky na ruce. 

Skladem (>5 ks)
Kód: DABGLOVES
230 Kč
Při nákupu nad 1500 Kč doprava zdarma
Doprava zdarma
při nákupu nad 1500 Kč
Balíme do recyklovaných materiálů
Na naší planetě nám záleží
Balíme do recyklovaných materiálů
Výhradní dovozce značek Margaret Dabbs London a Oro si Spello
Výhradní dovozce
značek Margaret Dabbs London a Oro si Spello pro ČR a SR

Díky použití přírodních vláken nabízejí naše rukavice přirozenou a prodyšnou povrchovou vrstvu, která umožňuje pokožce dýchat a absorbovat hydratační složky masky.

Užijte si příjemný pocit a účinky noční masky na ruce s našimi rukavicemi z přírodních vláken, které jsou dokonalým doplňkem vaší rutiny péče o krásu. Probuďte se s jemnou, hydratovanou  a vyhlazenou pokožkou každé ráno.

Složení: 

95% dřevité vlákno, 5% spandex

Upozornění:

  • Perte ručně ve vodě 30 stupňů
  • Nebělte
  • Pověste je k usušení
  • Neodstřeďujte
  • Nežehlete
  • Nečistěte chemicky

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

"Britská média nazývají Margaret Dabbs královnou pedikúry"

Životní láskou a vášní Margaret Dabbs jsou krásné a dobře upravené nohy. Její recept na úspěch je založen na holistickém přístupu ke zdraví a kráse. Proslulá londýnská podiatrička, která v roce 1998 založila v Londýně svoji první pedikérskou kliniku, vytvořila ucelené kolekce produktů pro luxusní péči o nohy a ruce, ve které snoubí medicínskou efektivitu s luxusní kosmetikou. Značka Margaret Dabbs London se šíří v podstatě bez reklam, jen na základě referencí spokojených klientů.

Dnes je Margaret Dabbs světově proslulá, provozuje několik salónu nejen v Londýně, její koncept ošetření najdete v luxusních SPA nejlepších hotelů ve světě. Její velmi účinné produkty získávají jedno prestižní ocenění za druhým.

V roce 2019 získala prestižní ocenění CEW Achiever Award za mimořádný přínos v kosmetickém průmyslu – posunutí péče o ruce a nohy tam kam patří – do popředí kosmetiky.

Při předávání novoročních vyznamenání králem Karlem III. v roce 2023 byla jmenována důstojníkem Řádu britského impéria (OBE) za její podnikatelské schopnosti a práci v oblasti podiatrie a vytvoření zcela nové wellness kategorie pro nohy a ruce v rámci péče o o krásu a zdraví.
Fabulous Hand

Fabulous Feet

Fabulous Leg

PURE Hand and Feet (vegan)