Margaret Dabbs London
Britská média nazývají Margaret Dabbs královnou pedikúry

Příběh Margaret Dabbs

Životní láskou a vášní Margaret Dabbs jsou krásné a dobře upravené nohy. Její recept na úspěch je založen na holistickém přístupu ke zdraví a kráse. Proslulá londýnská podiatrička, která v roce 1998 založila v Londýně svoji první pedikérskou kliniku, vytvořila ucelené kolekce produktů pro luxusní péči o nohy a ruce.

V roce 2019 získala prestižní ocenění CEW Achiever Award za mimořádný přínos v kosmetickém průmyslu – posunutí péče o ruce a nohy tam kam patří – do popředí kosmetiky.

Při předávání novoročních vyznamenání králem Karlem III. v roce 2023 byla jmenována důstojníkem Řádu britského impéria (OBE) za její podnikatelské schopnosti a práci v oblasti podiatrie a vytvoření zcela nové wellness kategorie pro nohy a ruce v rámci péče o o krásu a zdraví.

Koncept Margaret Dabbs

Produkty Margaret Dabbs London propojují nejvyšší kvalituluxusní péči a medicínskou efektivitu. Exkluzivní kolekce byly vytvořeny za použití přírodních ingrediencí nejvyšší kvality, které Margaret Dabbs sestavila pro jejich vlastnosti: anti-ageing, hydrataci, zvláčnění a podporu samoléčebných procesů kůže.

Základem řady Fabulous Feet a Fabulous Hand je australský Emu olej – téměř zázračná ingredience, která v sobě zahrnuje veškeré potřebné vlastnosti (antibakteriální, antimykotické, protizánětlivé, hloubkově hydratující a výživné). Produkty péče o ruce jsou parfémovány gerániem a mandarinkou, produkty péče o nohy citrónovou myrtou.

Po úspěchu výše uvedených řad pro péči o nohy a ruce uvedla na trh další jedinečnou řadu čistě přírodních luxusních produktů péče o celé dolní končetiny Fabulous Legs, která je opět v popředí inovací v oblasti zdraví a krásy. Důraz je kladen jak na vzhled nohou, tak i na ošetření žilní dekomprese a otoky dolních končetin. Obsahuje dvě vlastní formule:
V-Tonic – vlastní jedinečný komplex pěti silných éterických olejů stimuluje krevní oběh a zanechává pocit zklidněných, lehkých a osvěžených nohou.
Legance ™ – působí proti stárnutí pokožky a zadržování vody a zlepšuje tukovou tkáň.

Svou nejnovější přírodní řadou pro péči o nohy Pure Feet potěší i vegany. Produkty obsahují pečlivě vybrané ingredience včetně oleje z buritti, jojoby a měsíčku lékařského, silné výtažky z kurkumy, oregána a manuky. Bergamot a listy hořkého pomerančovníku dodávají produktům podmanivou svěží vůni.

Představujeme kolekce

pro luxusní péči o vaše nohy a ruce
Front Image

FEET

péče o chodidla
Front Image

HANDS

péče o ruce
Front Image

LEGS

péče o nohy
Front Image

VEGAN FEET

péče o chodidla

Vybrali jsme pro vás

Prohlédněte si vybrané kousky od Margaret Dabbs