VLASY PŘÍRODNÍ BARVY, VÍCE INFORMACÍ ZOBRAZIT KATALOG STYLING A PÉČE O
Vyvíjíme a vyrábíme čistší a kvalitnější kosmetické produkty. Pomáháme utvářet lepší budoucnost.
Mette Lykkegaard, zakladelka NATURIGIN

Příběh NATURIGIN

Co vedlo právničku a specialistu na obnovitelné zdroje energie k založení kosmetické firmy? Na konci 80. let diagnostikovali Mette rakovinu prsu. Začala se zabývat tím, co vše může výskyt rakoviny způsobit. Uvědomila si, že hlavní příčinou je vystavení stresu, působení toxických a chemických látek a celkové znečištění životního prostředí. Mette a její rodina zcela změnili svůj životní styl a rozhodli se změnit i kosmetický průmysl. Tak v srdci dánského městečka Aarhaus v roce 2004 vznikla malá rodinná firma NATURIGIN.

Koncept NATURIGIN

NATURIGIN pochází z dánské kultury a prostředí zaměřeného na ekologii a naším posláním je měnit svět tím, že pomůžeme změnit svět kosmetického průmyslu.

S NATURIGIN si můžete zvolit zdravější životní styl a hodit za hlavu strach z chemikálií jako jsou amoniak, resorcinol, parabeny a PPD.  Naše produkty obsahují bioextrakty a přírodní oleje. NATURIGIN tak přináší vysokou kvalitu mezi kosmetickými produkty s vysokým podílem bio certifikovaných a přírodních ingrediencí.

Klíčové ingredience

NATURIGIN je barva na vlasy a péče na organickém základě s největším podílem přírodních ingrediencí. Obsahuje esenciální oleje z mandarinky, citronu, grepu, meruňky a broskve, jojobový olej a olej z hroznových jader. Bambucké máslo dodává vysoký obsah vitamínů A, E a F. Extrakt z listů Aloe Vera je už jen pomyslnou třešinkou na dortu péče o vlasy a pokožku hlavy.

Přírodní barvy na vlasy NATURIGIN obsahují arganový olej