Olej je lisován za studena, aby udržel integritu hlavních účinných látek a získal tak maximální užitek z jejich vzácných vlastností.

Příběh Oro di Spello

Kouzelný zvlněný kraj ve střední Itálii, nazvaný Umbrie, kde se středověká města a vesnice šplhají do svahů Apenin, obklopený dubovými lesy, čistými potoky, úrodnou půdou poskytující mnoho lahůdek jako např. lanýže, výtečný olivový olej a znamenitá vína, se přezdívá Zelené srdce Itálie. V této oblasti se nachází i historické městečko Spello. Lidé zde žijí velmi klidným, zdravým životem již po staletí.

Koncept Oro di Spello

Oro di Spello, BIO-dynamická řada pro péči o pleť a pokožku na bázi extra panenského olivového oleje ze 100% ekologicky obdělávaných oliv. Olej je za studena lisován, aby udržel integritu hlavních účinných látek a získal tak maximální užitek z jejich vzácných vlastností.

Ekologická produktová řada pro péči o pokožku kombinuje letité dermatologické zkušenosti v kosmetickém odvětví s vyhlášenými vlastnostmi extra panenského olivového oleje.

Drahocenný olivový olej

Unikátní klima a půda, pomalé zrání oliv, nízká úroveň kyselosti, bohatá na přírodní antioxidanty. Extra panenský olivový olej ze Spello je zvláště významný, drahocenný a jedinečný.

Od doby antiky je považován za lék a mnohostrannou kosmetiku pro krásu těla. Tukové složení olivového oleje je ideální pro pokožku. Chrání proti zánětu, je účinný, zklidňující a hydratační. Používá se při ekzémech, dermatitidách a jiných dermatologických postiženích a také zpomaluje stárnutí pokožky.

Přírodní panenský olej má příznivé účinky na pokožku
Certifikát Bios

Ekologická důležitost

Bio-dynamická řada péče o pleť a tělo má certifikát BIOS – BioCosmetics. Jsou použity výhradně přírodní ingredience nejvyšší kvality. Bezpečné produkty Oro di Spello mají nízký dopad na životní prostředí, je u nich respektován seznam zakázaných látek a jsou vyráběny bez použití ionizujícího záření.

Vybrali jsme pro vás

Prohlédněte si vybrané kousky od Oro di Spello